خودآموزهای انگلیسی تحلیلگران را چگونه مطالعه کنیم؟

برای شروع آماده اید؟

خودآموزهای زبان انگلیسی تحلیلگران

آموزشگاه مجازی تحلیلگران، خودآموزهای متنوعی از زبان انگلیسی را ارایه می دهد. ویژگی خودآموزهای متنوع تحلیلگران را می توانید در صفحه نرم افزارهای آموزشی تحلیلگران مطالعه نمایید.

صرفنظر از انتخاب خودآموز، نحوه مطالعه درسهای آن تا حدودی مشابه بوده و مطالعه دقیق این دستورالعمل می تواند شما را در کسب بهترین نتیجه یاری کند.

نصب و فعالسازی نرم افزار

خودآموزهای تحت ویندوز تحلیلگران پس از نصب می بایست فعال شوند. جهت فعالسازی نرم افزارهای تحت ویندوز، پس از نصب و اجرای نرم افزار، مراحل قید شده در راهنمای آن را به دقت انجام دهید. در خاتمه کار با مراجعه به سایت آموزشگاه مجازی تحلیلگران می توانید نرم افزار را فعال و از امکانات آن استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که فعالسازی مختص نرم افزارهای تحت ویندوز بوده و نسخه های اندروید پس از نصب بصورت اتوماتیک فعال می شوند.

برنامه ریزی آموزشی

نرم افزارهای آموزشی تحلیلگران به شیوه آموزش از راه دور طراحی شده است. لذا مطالعه آن بر اساس برنامه دقیق و منظم، یکی از رموز موفقیت در آن می باشد. جهت برنامه ریزی آموزشی، می توانید به گزینه برنامه ریزی نرم افزار آموزشی مراجعه نموده و پس از انتخاب دوره آموزشی و سطح مورد نظر، از جدول نمایش داده شده پرینت تهیه نمایید.

ارزشیابی و آزمون

در پایان هر درس از دوره های آموزشی تحلیلگران می توانید به صفحه کلاس درس مجازی مراجعه نموده و پس از انتخاب دوره آموزشی، سطح و درس مورد نظر، در آزمون پایانی همان درس شرکت کنید. در این قسمت خواهید دید که تا چه اندازه مطالب درسی را فرا گرفته اید و از میزان آمادگی خود برای مطالعه درسهای آتی مطلع خواهید شد.

کتاب راهنمای گرامر و نکات کاربردی

جهت مطالعه درسهای دوره آموزشی در اوقات فراغت، مجموعه ای از نکات کاربردی و گرامر هر دوره آموزشی به همراه پاسخ Workbook بصورت کتاب مجزا تدوین شده که می توانید آنرا در قالب فایل PDF دانلود و مطالعه کنید. برای مشاهده و دانلود این کتاب به صفحه دانلود کتابهای آموزشی تحلیلگران مراجعه نمایید.


خودآموزهای انگلیسی تحلیلگران را چگونه مطالعه کنیم؟

  • خودآموز جامع زبان انگلیسی
  • خودآموز جامع زبان انگلیسی
  • خودآموز جامع زبان انگلیسی
  • خودآموز جامع زبان انگلیسی
  • خودآموز جامع زبان انگلیسی

ترجمه فارسی گرامر

در اغلب خودآموزهای زبان انگلیسی تحلیلگران، بخش گرامر بصورت فارسی ترجمه شده و با فیلمهای آموزشی تدریس گرامر همراه است. در این نرم افزارها بهتر است قبل از مطالعه درسهای اصلی، نخست به مطالعه گرامر پرداخته و با مشاهده فیلمهای آموزشی، آمادگی خود را جهت مطالعه درس جدید بالا ببرید.

متن کتاب آموزشی

همانطور که ذکر شد، خودآموزهای زبان انگلیسی تحلیلگران بر پایه کتابهای استاندارد آموزشی نظیر American English File, Mindset For IELTS, Touchstone و ... طراحی شده اند. نرم افزارهای خودآموز تحلیلگران، شامل متن کامل کتاب، فایلهای صوتی همراه با متن فایل، پاسخ تمرینات Student's Book با مرور نکات تکمیلی، در محیطی اینتراکتیو می باشند.

در خودآموزهای انگلیسی تحلیلگران، هرآنچه که از یک کلاس واقعی انتظار دارید را خواهید دید. توجه کنید در یک کلاس واقعی هیچگاه متن درسها ترجمه نمی شود و هرگاه لغتی را نمی دانید باید از لغت نامه استفاده نمایید. در دیکشنری تحلیلگران با بیش از 350,000 لغت و اصطلاح جامع زبان انگلیسی (در نسخه ویندوز) و 175,000 لغت و اصلاح منتخب (در نسخه اندروید) ، تمامی واژه های رایج و کاربردی لغت نامه های معتبر Longman و Oxford و Cambridge و American Heritage و Collins گرد آوری شده و به آنها توضیح فارسی ، فونتیك ، عكس و فایل صوتی تلفظ دقیق كلمات افزوده شده است. جهت دانلود رایگان نسخه اندروید این لغت نامه به صفحه دیکشنری تحلیلگران مراجعه نمایید.


مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی

درک مطلب شنیداری (Listening)

همانگونه که ذکر شده، مجموعه ای از فایلهای صوتی هر درس به همراه متن انگلیسی در نرم افزارهای خودآموز تحلیلگران وجود دارد. جهت تقویت درک مطلب شنیداری سعی کنید ابتدا فایلهای صوتی را بدون ملاحظه متن آن گوش داده و تمرینات مربوطه را انجام دهید. اگر در بار نخست قادر به حل تمرینات شنیداری نبودید، مجددا فایل صوتی را پخش کنید. سپس با مشاهده متن فایل صوتی، میزان درک مطلب خود را بیازمایید.

درک مطلب خواندنی (Reading)

همانگونه که در کلاسهای استاندارد حضوری زبان انگلیسی دیده اید، درک مطلب خواندنی به عهده زبان آموز است. زبان آموز می بایست با مهارتهایی که آموخته، متنهای Reading را مطالعه و به پرسشهای آن پاسخ دهد. لذا ترجمه متن یا خواندن متن توسط استاد، کاری بیهوده بوده و از اهداف دوره آموزشی به دور است. اما اگر لغت یا عبارتی را متوجه نمی شوید و یا درخصوص تلفظ آن مشکل دارید، می توانید با جستجوی آن عبارت در دیکشنری تحلیلگران معنی و تلفظ آنرا جویا شوید.

مکالمه (Speaking)

بطور کلی نرم افزارهای آموزشی زبان انگلیسی برای تقویت Speaking بصورت 100 درصدی جامع نبوده و بهترین روش تقویت مکالمه، شرکت در کلاسهای حضوری می باشد. جهت کم کردن این نقص ما به دوره های خودآموز انگلیسی تحلیلگران، آموزش فونتیک و تلفظ صحیح زبان انگلیسی و همچنین نرم افزار شبیه ساز مکالمه را اضافه کرده ایم. در شبیه ساز مکالمه می توانید یکی از دیالوگ‌های کتاب درسی را مشاهده و با انتخاب یک نقش با مخاطب کامپیوتر (یا دستگاه اندرویدی) به مکالمه بپردازید.

تمرینات نوشتاری (Writing)

درسهای خودآموز زبان انگلیسی تحلیلگران با تمرینات متنوع Writing همراه است. شما همواره می توانید با مشاهده سوالات به همراه پاسخهای نمونه به تقویت مهارت نوشتاری بپردازید.


اطلاعات تکمیلی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نرم افزارهای آموزشی تحلیلگران، نرم افزار مورد نظر را انتخاب نمایید:
خودآموز امریکن انگلیش فایل خودآموز امریکن فایل همراه با دوره TOEFL اطلاعات بیشتر ... خودآموز جامع ایوالو خودآموز جامع ایوالو مکالمه و زبان عمومی مدرن اطلاعات بیشتر ... خودآموز جامع تاچ استون خودآموز جامع تاچ استون مکالمه و زبان عمومی اطلاعات بیشتر ... خودآموز جامع ویوپوینت خودآموز جامع ویوپوینت انگلیسی پیشرفته اطلاعات بیشتر ... خودآموز جامع Mindset For IELTS خودآموز جامع آزمون آیلتس Mindset For IELTS اطلاعات بیشتر ... خودآموز مکالمه انگلیسی خودآموز مکالمه انگلیسی Speak Now اطلاعات بیشتر ...

پشتیبانی

در انتخاب نرم افزارهای آموزشی سوال دارید؟ با ما مکاتبه کنید.
پیام ‌در ‌تلگرام
TahlilGaranSupport
ارسال‌ ایمیل
TahlilGaranOnline

● TahlilGaran Support Center